Take a fresh look at your lifestyle.

احتمالا توییتر چت ویدئویی را به پلتفرم خود اضافه کند

ظاهرا توییتر با خرید Squad قصد دارد امکان چت ویدئویی را برای کاربران فراهم کند.

چند روز پیش، توییتر از خرید استارتاپ Squad خبر داد. اپلیکیشن Squad این امکان را برای کاربران فراهم می‌کرد که با دوستانشان چت ویدئویی کنند و حین مکالمه، با قابلیت اسکرین‌شیرینگ نمایشگر موبایل یا دسکتاپ را به‌اشتراک بگذارند. هنوز توییتر مبلغ خرید Squad را فاش نکرده و اطلاعاتی درباره‌ی مشمول‌بودن فناوری این استارتاپ در این قرارداد و انتقال آن به توییتر ارائه نداده است.

گفته می‌شود کل اعضای تیم Squad  به توییتر ملحق می‌شوند. گفته می شود که توییتر تصمیم گرفته است از تخصص تیم Squad در حوزه ویدئو و صوت استفاده و فرمت‌های جدیدی برای مکالمات سرگرم‌کننده و معنادار و درگیرکننده ایجاد کند.

توییتر به‌دنبال راه‌های جدید است تا با تنوع‌بخشی بیشتر، کاربران پلتفرمش فراتر از استاندارد توییت با یکدیگر در ارتباط باشند.

به‌تازگی، قابلیت جدید فلیتس (Fleets) عرضه شده که مانند استوری اینستاگرام به کاربران امکان به‌اشتراک‌گذاری پست‌های موقتی می‌دهد.

همچنین، توییتر در حال آزمایش ویژگی چت‌روم‌های صوتی است که مانند Clubhouse افراد فقط با دعوت به چت‌های صوتی ملحق می‌شوند. بنابراین، دور‌از‌ذهن نیست که توییتر فضاهای گفت‌وگوی مجازی مانند Squad را به اپلیکیشن خود اضافه کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.