Take a fresh look at your lifestyle.

اضافه‌شدن یک قابلیت تازه در به‌روزرسانی‌ جدید گوگل فوتوز

گوگل فوتوز با افزودن ویژگی 3D Cinematic ، تصاویر زنده‌تری به کاربر یادآوری می‌کند.

گوگل از افزودن ویژگی جدید موسوم به تصاویر سینمایی (Cinematic Photos) به سرویس مدیریت تصاویر خود برای جذاب‌ترشدن عکس‌های کاربران خبر داد. ویژگی جدید به تصاویر کاربران جلوه‌ی سه‌بعدی می‌دهد و از آن‌ها تصاویر سینمایی تولید می‌کند.

تولید تصاویر سینمایی سه‌بعدی یکی از ویژگی‌های جدید مربوط به مرور خاطرات گوگل فوتوز است و کاربران برای فعال‌کردن آن به انجام اقدام خاصی نیاز ندارند. پس از افزوده‌شدن ویژگی جدید، گوگل فوتوز به‌طور خودکار از برخی عکس‌های کاربران تصاویر سینمایی ایجاد می‌کند که در میان تصاویر هایلایت‌شده‌ی اخیر در بالای صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن نشان داده می‌شوند و کاربران می‌توانند با چند ضربه، آن‌ها را در فرمت ویدئو با دوستانشان به‌اشتراک بگذارند.

ویژگی جدید امکان یادآوری خاطرات به روش زنده‌تر و واقع‌بینانه‌تر را برای کاربران فراهم می‌کند. گوگل فوتوز برای تولید تصاویر سینمایی با استفاده از یادگیری ماشین، عمق عکس‌ را پیش‌بینی می‌کند و حتی درصورتی‌که اطلاعاتی از عمق عکس اصلی دوربین در دست نباشد، می‌تواند تصویر سه‌بعدی از آن تولید ‌کند و در مرحله‌ی آخر، حالت انیمیشنی به عکس افزوده‌ و جلوه‌ای متحرک به آن داده شود.

گوگل فوتوز با استفاده از هوش مصنوعی عکس‌هایی با رنگ‌های مشابه را پیدا می‌کند و برای انسجام بهتر، پس‌زمینه‌ و فونت را با آن‌ها مطابقت می‌دهد.

همچنین، به‌زودی قابلیت مرور خاطرات گوگل فوتوز عکس‌هایی از مهم‌ترین افراد زندگی کاربران را نشان می‌دهد و فعالیت‌های محبوب و علایق آن‌ها، مانند غروب‌ آفتاب و آشپزی و گشت‌وگذار را براساس عکس‌های بارگذاری‌شده شناسایی و یادآوری می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.