Take a fresh look at your lifestyle.

اینستاگرام امکان اجرای برنامه‌های جذب سرمایه شخصی را آزمایش می‌کند

اینستاگرام قابلیتی را به‌صورت آزمایشی در پلتفرم خود بررسی می‌کند که امکان اجرای برنامه‌های جذب سرمایه‌ی شخصی را به کاربران می‌دهد.

اینستاگرام ابزار جدیدی برای افراد علاقه‌مند به جذب سرمایه‌ی شخصی معرفی و اعلام کرد که فعلا به‌طور آزمایشی اجرا می‌شود و کاربران محدود می‌توانند با استفاده از آن، لینک به صفحه‌ی جذب سرمایه‌ی شخصی را در اطلاعات حساب کاربری وارد کنند.

این برنامه‌ی آزمایشی فعلا در ایالات متحده‌ی آمریکا، بریتانیا و ایرلند و محدود به کاربران اندروید آزمایش می‌شود و به ‌زودی قابلیت آزمایشی برای کاربران iOS هم عرضه خواهد شد.

کاربران می‌توانند برنامه‌ی جدید جذب سرمایه را برای قرارگرفتن در بخش اطلاعات حساب کاربری اینستاگرام شروع یا برنامه‌ی موجود را اضافه کنند.

اینستاگرام می‌گوید تمامی برنامه‌های جذب سرمایه با هدف بررسی و تأیید پیروی از قوانین و دستورالعمل‌های موجود پلتفرم بررسی می‌شوند.

قوانین و دستورالعمل‌های اینستاگرام برنامه‌های جذب سرمایه را به تعداد مشخصی از دسته‌های جذب سرمایه محدود می‌کند. در جزئیات آن‌ها، کاملا موضوع‌‌های ممنوعه شرح داده و همین قوانین در برنامه‌های جذب سرمایه‌ی فیسبوک هم اجرا می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.