Take a fresh look at your lifestyle.

دانلود ویدیو از Youtube با برنامه InsTube

برنامه InsTube به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و قابلیت دانلود ویدیو از یوتیوب و سایر شبکه های اجتماعی را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

به منظور دانلود ویدیو از یوتیوب برنامه InsTube را از گوگل پلی یا اپل استور دانلود نموده و آن را نصب کنید سپس در صفحه اصلی گزینه Youtube را بزنید.

سپس ویدیو مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی آیکون سرخ رنگ که در گوشه پایین سمت راست صفحه است کلیک کنید. دراین مرحله هم باید فرمت و کیفیت دلخواه خود را انتخاب نمایید. بعد از آن فایل مورد نظر دانلود خواهد شد. شما می توانید با لمس اولین آیکون موجود در گوشه بالا و سمت راست صفحه به لیست فایل های دانلود شده خود دسترسی داشته باشید.

از دیگر قابلیت های برنامه InsTube  می‌توان به امکان دانلود ویدیو از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و فیس بوک اشاره کرد. بدین منظور تنها کافیست تا لینک ویدیو مورد نظر خود را کپی کرده و در کادر جستجو برنامه InsTube پیست کنید. پس از آن با لمس آیکون سرخ رنگ قادر به دانلود ویدیو مورد نظر خود خواهید بود.

شما همچنان می توانید با استفاده از برنامهInsTube  ویدیو و فایل های صوتی موجود بر روی گوشی خود را مخفی کنید.

برای استفاده از این قابلیت ابتدا آیکونی که به شکل سه خط در گوشه بالا است را کلیک نموده و از منوی نمایان شده گزینه Private را انتخاب نمایید. سپس یک رمز عبور 4 رقمی تعیین کنید که هرگاه خواستید به فایل های خود دسترسی داشته باشید از طریق این رمز امکان ورود به شما داده شود.

به منظور مخفی سازی فایل، روی آیکونی که به شکل سه نقطه در کنار نام فایل است لمس کرده و از منوی نمایان شده گزینه Hide را انتخاب کنید. بدین ترتیب فایل مورد نظر مخفی خواهد شد.

در نهایت به منظور دسترسی به لیست فایل های مخفی شده آیکونی به شکل قفل که در قسمت بالا است را کلیک کنید و رمز عبور خود که قبلا تعین کرده بودید را وارد نمایید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.