Take a fresh look at your lifestyle.

زوم برای رقابت با Outlook‌ و Gmail سرویس ایمیل راه‌اندازی می‌کند

زوم برای رقابت جدی‌تر با مایکروسافت تیمز به‌دنبال گسترش خدمات خود است که یکی از آن‌ها ارائه سرویس ارسال ایمیل خواهد بود.

با شیوع بیماری کرونا، بسیاری از کسب‌ وکارهای بزرگ و کوچک از کارکنان خود خواستند فعالیت شان را به‌صورت دورکاری و از خانه انجام دهند. چنین اقداماتی که البته با خودقرنطینگی یا قرنطینه‌ی اجباری در برخی از مناطق دنیا همراه شد به بهبود بازار برخی از کالاها ازجمله لوازم جانبی کامپیوتر و همچنین نرم‌افزارهای ارتباطی مانند اپلیکیشن‌های تماس تصویری کمک شایانی کرد.

زوم یکی از سرویس‌های چت تصویری است که طی ماه‌های اخیر با استقبال فراوانی روبه‌رو شد و توانست به یکی از ابزارهای محبوب برای کاربران عادی و کسب‌وکارها تبدیل شود.

در حال حاضر بسیاری از کاربران برای برقراری تماس تصویری با دوستان و اعضای خانواده خود از ابزارهایی مانند اپلیکیشن زوم استفاده می‌کنند و کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ نیز برای برقراری تماس با اعضای شرکت، مشتریان و حتی برگزاری جلسات از ابزاری مانند زوم به کار می‌گیرند.

موفقیت زوم به این شرکت کمک کرد تا رقابت جدی‌تری با غول‌های فناوری ازجمله گوگل و مایکروسافت داشته باشد و حتی به فکر گسترش خدمات خود نیز بیافتد.

طبق گزارش‌ها، زوم می‌خواهد سرویسی مشابه با جیمیل گوگل یا اوتلوک مایکروسافت برای ارسال ایمیل ارائه دهد و رقابت با شرکت‌های بزرگ دنیا را به عرصه‌های بیشتری بکشاند.

انتظار می‌رود سرویس ارسال ایمیل زوم در اوایل سال ۲۰۲۱ در دسترس عموم قرار گیرد. بااین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌حال، شرایط استفاده از آن هنوز مشخص نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.