Take a fresh look at your lifestyle.

هکرها به دایرکت ۳۶ نفر در توئیتر دسترسی پیدا کردند

توئیتر تایید کرده است که در جریان حمله هکری اخیر به حساب‌های صدها چهره معروف در این شبکه اجتماعی، هکرها توانسته اند به دایرکت ۳۶ نفر دسترسی یابند که یکی از آنها مقامی سیاسی در هلند بوده است.

هکرهایی که هفته قبل با هک کردن حساب‌های صدها چهره و شرکت مشهور در توئیتر توانسته بودند پیام‌هایی برای سرقت رمز ارز منتشر کنند به دایرکت ۳۶ نفر دسترسی یافتند که یکی از آنها یک چهره سیاسی مشهور در هلند بوده است. اما آنها نتوانسته‌اند به دایرکت هیچ مقام سیاسی فعلی یا سابق آمریکایی دسترسی یابند.

توئیتر در بیانیه خود اعلام کرده که از ۱۳۰ حساب مورد حمله قرار گرفته، مهاجمان تنها به دایرکت های ۳۶ حساب دسترسی یافته‌اند که تنها یکی از آنها مقامی سیاسی با ملیت هلندی بوده و سایر این افراد در عرصه سیاست فعالیت ندارند.

توئیتر تصریح کرده تا به امروز هیچ نشانه‌ای وجود ندارد دال بر اینکه دایرکت هیچ مقام سیاسی فعلی یا سابق در آمریکا در حمله هکری اخیر هک شده باشد. منابع نزدیک به توئیتر در روزهای اخیر مدعی شده بودند دایرکت گیرت ویلدرز رهبر حزب سیاسی آزادی هلند توسط هکرها هک شده و بیانیه جدید توئیتر نیز عملاً این مساله را تأیید می‌کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.