Take a fresh look at your lifestyle.

آشنایی با نرم افزار جلوگیری از هنگ گوشی

هنگ گوشی یکی از معضلاتی است که کاربران وقتی مشغول به کار با گوشی هایشان هستند به آن دچار می شوند نرم افزارManageMyMobileبرای همیشه ما را از هنگ دور نگه می دارد.

خداحافظی با هنگ گوشی!!!

معمولا همه ما با هر گوشی یا تبلت حداقل یک بار به این مشکل برخورد کرده ایم که گوشی مان هنگ یا سرعت آن به شدت کند شده که مجبور به راه اندازی مجدد آن شده ایم.

images 1 1 e1569316227304 300x154 - آشنایی با نرم افزار جلوگیری از هنگ گوشی

راهکاری برای خلاص شدن از هنگ گوشی

این بار می خواهیم نرم افزاری را معرفی کنیم که نیاز بسیاری از کاربران است. برای شما هم پیش آمده است که گوشیتان بسیار هنگ می کند یا بسیار شدید کند می شود و این باعث اذیت شدن شما شود دریچه به شما پیشنهاد می کند دیگر نگران کندی گوشی اندرویدی خود نشوید زیرا برای شما نرم افزاری معرفی می شود  که با کندی و هنگ موبایل خود برای همیشه خداحافظی می کنید. ManageMyMobile نرم افزاری قدرتمند است که این مشکل را برای شما برطرف می کند پس بهتر است .

 

ManageMyMobile  نرم افزاری کاربردی و رایگان که شرایطی را فراهم می آورد بتوانید یک گشت و گذار سریع و ایمن در گوشی اندروید تان داشته و به سازماندهی اطلاعاتتان بپردازید. با کمک این برنامه و ابزارهای موجود در آن می توانید به بهینه سازی گوشی، افزایش سرعت گوشی و افزایش امنیت گوشی اندرویدتان با حذف فایل های بیهوده، کش ها و محافظت از گوشیتان در مقابل بدافزارها بپردازید. همچنین می توانید بدون هیچ برنامه با وصل کردن دستگاه های اندرویدتان به رایانه از طریق کابل ساده USB برنامه ها، دفترچه تلفن، موزیک ها، تصاویر و ویدئوهای موجود در گوشیتان را از درون کامپیوتر مدیریت کنید و از همه اطلاعات موجود در گوشیتان اعم از تصاویر، ویدئوها، دفترچه تلفن و … بصورت هوشمندانه پشتیبان گیری کنید. امکان اسکن سریع گوشی برای ایمن سازی و بهینه سازی گوشی اندروید، سازماندهی موثر دفترچه تماس های گوشی، موزیک ها، تصاویر و ویدئوها از درون کامپیوتر، امکان دانلود فوری و نصب و مدیریت برنامه ها، قابلیت پشتیبانگیری از اطلاعات گوشی شامل تصاویر، ویدئوها، دفترچه تلفن و …، افزایش فضای آزاد حافظه گوشی با حذف فایل های بیهوده و اضافی، بهینه سازی گوشی، افزایش سرعت و کارایی سیستم از ویژگی ها و قابلیت های این نرم افزار است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.