Take a fresh look at your lifestyle.

آموزش مشاهده حجم اینترنت مصرف شده در تلگرام

به منظور بررسی میزان حجم اینترنت مصرف شده در هر یک از حالات اتصال به وای فای (Wi-Fi)، موبایل دیتا (Mobile Data) و رومینگ (Roaming) توسط تلگرام کافیست که به شرح زیر عمل کنید:

images 5 300x181 - آموزش مشاهده حجم اینترنت مصرف شده در تلگرام

برنامه تلگرام را اجرا کنید.

آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.

گزینه Settings را انتخاب کنید.

گزینه Data & Storage را لمس نمایید.

در بخشی که با عنوان Disk and network usage به رنگ آبی مشخص شده است، چهار گزینه وجود دارد که سه مورد آن‌ها به شرح زیر هستند:

گزینه Mobile Data Usage: با انتخاب این گزینه می‌توانید جزئیات مصرف اینترنت و رد و بدل داده تلگرام در حین استفاده از موبایل دیتا یا همان اینترنت سیم کارت را بررسی کنید.

گزینه Wi-Fi Data usage: با انتخاب این گزینه می‌توانید جزئیات مصرف اینترنت و رد و بدل داده تلگرام در حین استفاده از شبکه وای فای را بررسی کنید.

گزینه Roaming Data Usage: با انتخاب این گزینه می‌توانید جزئیات مصرف اینترنت و رد و بدل داده تلگرام در حین استفاده سرویس رومینگ را بررسی کنید.

بنابراین با انتخاب بخش مد نظرتان وارد لیست جزئیات آن می‌شود. در این لیست بخش‌هایی تحت عنوان Photos، Videos، Voice messages، Files، Calls، Messages and other data و Total ارائه شده است که به ترتیب جزئیات رد و بدل داده برای عکس ها، ویدیوها، ویس ها، فایل ها، تماس ها، پیام های متنی و آمار کلی (Total) را نمایش می‌دهند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.