Take a fresh look at your lifestyle.

آیا می‌دانید به عنوان یک روزنامه‌نگار ، چگونه می‌توانید از حفظ امنیت اطلاعات مخاطبان بر روی موبایل‌تان در هنگام سفر مطمئن باشید؟

قبل از آن‌که هر تمرینی را مبنی بر سفر کردن بدون دستگاه و یا پول جمع کردن برای خرید یک دستگاه گران که به شما “تضمین” این را بدهد که “حریم شخصی شما را بدون هیچ مصالحه‌ای حفظ کند”، شما باید یک نوع “مدل سازی تهدید” را انجام دهید. برای این‌کار سوالات زیر را باید از خود بپرسید:

۱. از چه چیزی می‌خواهم محافظت کنم؟
۲. در برابر چه چیز و یا چه کسی باید محافظ باشم؟ اگر نتوانم محافظت لازم را انجام دهم چه اتفاقی می‌افتد؟
۳. چقدر امکان دارد همچین اتفاقی پیش افتد؟ تا چه مقدار این اتفاق جدی خواهد بود؟
۴. تا چه اندازه حاضرم خودم را به خطر بیندازم؟ آیا ارزش آن را دارد؟

autoxauto blog home dna tests and your privacy 660x330 300x150 - آیا می‌دانید به عنوان یک روزنامه‌نگار ، چگونه می‌توانید از حفظ امنیت اطلاعات مخاطبان بر روی موبایل‌تان در هنگام سفر مطمئن باشید؟پاسخ سوال اول را پیش از این داده‌اید: می‌خواهید از منبع خود محافظت کنید. اما باید سوالات دیگر را جواب دهید. دلیل سفر شما چیست؟ از چه چیزی می‌خواهید محافظت کنید؟ آیا با گذاشتن موبایل خود در خانه می‌توانید این مشکل را حل کنید؟ یادتان باشد که پاسخ به این سوالات همیشه در تکنولوژی‌های پیشرفته و یا در اپلیکیشن‌های تازه که اطلاعات مخاطبان شما را کدگذاری می‌کند، پیدا نمی‌شود. اگر مسبب تهدید شدن شما، از ثبات برخوردار بوده و از منابع غنی‌ای بهره‌مند است، باید بگویم که عملا تکنولوژی به کمک شما نخواهد آمد.

اما این بدین معنی هم نیست که شما کار را برای آن‌ها راحت کنید! در دوره حق حریم خصوصی: مقدمه و اصول، ما تعدادی از پروژه‌های خوب بر روی اپلیکیش‌های امنیتی مثل سکیوریتی در جعبه از Tactical Technology Collective و نظارت بر دفاع شخصی را معرفی کرده‌ایم. به شما پیشنهاد می‌دهم که از آن‌‌جا شروع کنید تا درک بهتری از قدم‌هایی که باید برداشته شوند تا اطلاعات در حفاظت کامل بمانند، را بیاموزید.

این راهکارها چه به کمک شما بیایند، چه نه، همه بستگی به مدلسازی شما از تهدید دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.