Take a fresh look at your lifestyle.

اختراع توالت مدرن و مجهز توسط ژاپنی ها !

اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی از یک اختراع که می تواند به افراد سالمند به میزان زیادی کمک کند، در صفحات مجازی منتشر شد که در این مطلب با جزئیات آن آشنا خواهید شد.

t2 e1566725865135 300x168 - اختراع توالت مدرن و مجهز توسط ژاپنی ها !

 

اختراع توالت مدرن و مجهز توسط ژاپنی ها !

امروزه پس از ده ها قرن از زندگی انسان بر روی کره خاکی زمین، شاهد پیشرفت چشمگیر تکنولوژی هستیم که این پیشرفت تنها و تنها به دلیل اسان شدن زندگی انسان ها انجام شده است. با این وجود این گونه می توان گفت که صدها مهندس و طراح در سرتاسر کره زمین هستند که با جمع آوری ایده های کار آمد و موثر در زندگی انسان در تلاش اند تا بتوانند نیازهای تمام انسان ها را بدون در نظر گرفتن نقطه جغرافیایی، برطرف کنند.

از این رو شاید روزانه ده ها ایده و اختراع به مرحله اجرا برسند و به مرور در زندگی تک تک ما انسان ها تاثیر مثبت خود را به گونه های مختلف بگذارند و ما از آنها هیچ اطلاعی نداشته باشیم. برای مثال اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی از اختراع عجیب یک فرد ژاپنی که نام وی هنوز مشخص نیست در صفحات مجازی به شدت منتشر شد که توانست با بازدید و واکنس های فراوانی از جانب کاربران روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی چکاد خواهیم گفت. همراه ما باشید.

t2w 300x157 - اختراع توالت مدرن و مجهز توسط ژاپنی ها !

 

توالت های مدرن و جدید به سبک ژاپنی ها

اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی از توالت کاملا مدرن و مجهز از کاربری ژاپنی در صفحات مجازی منتشر شد که در آن از توالتی کاملا مدرن و متعلق به حال رونمایی می شود که شاید برای هر یک از ما مایه ی شگفت زده شدن باشد. همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، شخص معرف ابتدا به سمت توالت می رود و سپس درب توالت را باز می کند.

پس از باز شدن درب و وارد شدن شخص فیلم بردار به توالت، درب توالت با استفاده از سنسورهای موجود، بصورت خودکار باز می شود و این توالت فرنگی می تواند برای افراد سالخورده و پیر بسیار مناسب و کاربردی باشد. از این رو این اختراع می تواند جزء یکی از برترین ایده ها و اختراع های این دهه قرار گیرد چرا که دیگر این گونه نیاز به خم شدن و باز کردن درب توالت نخواهد بود.

همچنین پس از انجام دادن کار خود، می توانید از طریق دکنه هایی که در سمت چپ قرار داده شده است نیز برای کارهای جانبی استفاده کنید.

 

موضاعات مرتبط:

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.