Take a fresh look at your lifestyle.

اپلیکیشن آموزش زبان آلمانی برای مهاجرت

امروز می خواهیم به معرفی اپلیکیشنی بپردازیم که در حوزه آموزش زبان آلمانی فعالیت می کند.

این اپلیکیشن برای افغانانی که به تازگی به آلمان مهاجرت کردند و با زبان آلمانی آشنایی ندارند و یا می خواهند برای بورسیه های تحصیلی و یا ارتقای کسب و کارش به این کشور مسافرت کنند، می تواند خیلی کاربردی باشد و در راستای یادگیری یک زبان جدید کمک‌ خیلی خوبی برای شما خواهد بود.

برنامه آموزش زبان آلمانی در سفر بهترین مرجع برای یادگیری لغات و اصطلاحات زبان آلمانی می باشد.

به کمک برنامه آموزش زبان آلمانی در سفر تمامی لغات و اصطلاحات زبان آلمانی را در کمترین زمان ممکن می توانید یاد بگیرید.

از ویژگی های بارز برنامه آموزش زبان آلمانی در سفر دارا بودن تلفظ تمامی لغات و اصطلاحات موجود در برنامه است که همین امر کمک فراوانی در به خاطر سپردن لغات و اصطلاحات می کند.

آموزش زبان آلمانی در سفر بهترین برنامه کمک آموزشی برای مهاجرت به آلمان حاوی کلمات، اسم ها و عبارات و تمامی اصطلاحات پر کاربرد و کلمات کاملا ضروری زبان آلمانی است.

با استفاده از برنامه آموزش زبان آلمانی در سفر براحتی، بدون صرف هزینه و در کمترین زمان میتوانید مهارت مکالمه به زبان آلمانی خود را افزایش دهید و هم اینکه می توانید یک مهارت جدید کسب کنید.

دسته بندی برنامه آموزش زبان آلمانی در سفر عبارت اند از اصطلاحات مربوط به یادگیری طرز بیان زمان و تاریخ به زبان آلمانی همراه با ترجمه فارسی، آموزش اصطلاحات و کلمات احوال پرسی که بصورت روزمره به زبان آلمانی با آن سر و کار خواهید داشت، آشنایی با اسم رنگ ها، اعداد و مکان ها به زبان آلمانی، یادگیری اصطلاحات مربوط به هواشناسی به زبان انگلیسی، آموزش عبارات مربوط به حمل و نقل،

حمل و نقل، مسیر یابی و آدرس دهی به زبان آلمانی که کاربردی بسیار زیادی در مهاجرت به آلمان خواهد داشت و می تواند کمک بزرگی برای افغانان تازه وارد در آلمان باشد که به این زبان تسلط ندارند.

اصطلاحات موجود در برنامه آموزش زبان آلمانی در سفر:

آموزش اصطلاحات ضروری روزانه به زبان آلمانی یکی از مهمترین بخش های برنامه آموزش زبان آلمانی در سفر هست.

اگر می خواهید زبان آلمانی فرا بگیرید این بخش کمک بسیار زیادی به شما در پیشرفت مهارت مکالمه به زبان آلمانی میکند.

همچنین آموزش اصطلاحات مربوط به بانک و امور مالی به زبان آلمانی نیز برای شما در سفر به آلمان مفید است. از دیگر بخش های این برنامه اصطلاحات امور پزشکی و درمانی به زبان آلمانی میباشد که در مسافرت به این کشور کمک زیادی می کند، حالا چه برای ادامه تحصیل باشد، چه برای ارتقای کسب و کار و زندگی.

دانلود اپ:

Google Play Store Button 300x98 - اپلیکیشن آموزش زبان آلمانی برای مهاجرت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.