Take a fresh look at your lifestyle.

اپلیکیشن کتابخوان: دانلود رایگان کتاب

امروز می خواهیم به معرفی اپلیکیشنی بپردازیم که در حوزه دانلود کتاب و کتابخوانی فعالیت می کند.

اپلیکیشن«کتابخوان» امکان دانلود  صدها کتاب از بخش های چون داستان، رمان، ادبیات، موفقیت و روانشناسی، کتاب های انگلیسی و… را به کاربران خود میدهد.

همچنان  با استفاده از اپلیکیشن «کتابخوان» می توانید به سهولت و آسانی کتاب های مورد علاقه تان را دریافت کنید.

این اپلیکیشن کتابهای جالب و جذابی را در خود جای داده است که می توانید آن ها را دانلود و مطالعه کنید و همچنان اگر دوست داشتید میتوانید با کلیک روی گزینه کتابخانه، آن ها را در یک جای مشخص ذخیره کنید و بعدا بصورت آفلاین کتابها را مطالعه کنید.

این برنامه طوری دسته بندی شده که نظر کاربران خود را به راحتی جلب می کند و شامل موضوعاتی از قبیل داستانهای در مورد بزرگان و مشاهیر، موفقیت و روانشناسی، ادبیات، داستان و رمان، کمپیوتر و اینترنت می باشد.

اگر شما به زبان انگلیسی علاقه دارید و یا دوست دارید مهارت خواندن و صحبت کردن تان به زبان انگلیسی حرفه ای تر باشد، اپلیکیشن کتابخوان برای شما کتاب های انگلیسی مدنظر گرفته است.

همچنین کتابهای در مورد اقتصاد و مدیریت برای افرادی که روحیه رهبری کردن را در خود می ببینند و یا محصل رشته اقتصاد هستند در این بخش کتابهای جالبی را می توانند پیدا کنند.

یادآوری می کنم که برنامه مدرسه دیجیتال یک برنامه همه جانبه بوده و هدف آن توسعه دانش و آموزش در فضای مجازی بین بانوان، آقایان و خصوصا دخترانی که از آموزش محروم شده اند می باشد.

طراحی و ساخت این اپلیکیشن کمکی است به کاربران گوشی های همراه که به دنبال استفاده از تکنولوژی برای دستیابی به زندگی آگاهانه تر هستند.

 

دانلود آپ:

Google Play Store Button 300x98 - اپلیکیشن کتابخوان: دانلود رایگان کتاب

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.