Take a fresh look at your lifestyle.

به زودی در ویندوز 10 قادر به زنگ زدن به دوستان خواهید بود

در ماه مارس در گزارشی اعلام شد که برنامه Your Phone در ویندوز 10، امکان برقراری تماس تلفنی بر روی دسکتاپ را فراهم می‌کند. اما از آن زمان خبری از این قابلیت در ویندوز 10 نشد. اکنون تصویری از این قابلیت ذکر شده منتشر شده که این ویژگی را با جزییات بیشتر معرفی خواهد کرد.در واقع ویندوز 10 به زودی از جدیدترین نسخه این برنامه پرده خواهد برداشت.

0a10dc10 a5c0 48da 8b9c 65178e0105c8 300x138 - به زودی در ویندوز 10 قادر به زنگ زدن به دوستان خواهید بود

قابلیت Call در برنامه Your Phone در ویندوز 10

این تصویر منتشر شده نشان می‌دهد که قابلیت Call به منوی برنامه Your Phone اضافه شده است. همچنین این امکان وجود خواهد داشت تا به مخاطبین گوشی هوشمند خود نیز دسترسی پیدا کنید و با آن‌ها تماس بگیرید. باید اشاره کنیم که این ویژگی‌ها توسط مجوزها در بخش تنظیمات برنامه پشتیبانی می‌شود و اگر این مجوز را ندهید امکان دسترسی به مخاطبین وجود نخواهد داشت.

Your Phone

باید گفت که برنامه Your Phone به سرعت در حال پیشرفت است و روز به روز قابلیت‌های جدیدتر و بیشتری را در اختیار کاربران قرار داده است. در واقع این برنامه هر روز تعاملی بیشتری میان گوشی هوشمند و سیستم دسکتاپ برقرار می‌کند و این موضوع دست ما را برای استفاده از تجهیزاتمان باز‌تر خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که قابلیت Call چه زمانی به این برنامه اضافه شود اما زمان آن نباید خیلی طولانی باشد در نتیجه در ماه‌های آینده شاهد این ویژگی جدید و کاربردی خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.