Take a fresh look at your lifestyle.

ترفند روش بازگردانی عکس های پاک شده در اندروید

برای بازگردانی عکس های پاک شده در گوشی های اندروید باید چه کاری انجام دهیم؟ در این مطلب شما را برای انجام این کار راهنمایی میکنیم.

بازگردانی عکس های پاک شده در گوشی

images 7 300x180 - ترفند روش بازگردانی عکس های پاک شده در اندروید

با انتخاب گزینه Delete برای یک عکس، فایل شما به طور کامل از حافظه دستگاه حذف نخواهد شد و این بدان معناست که امکان بازگردانی عکس مانند حالت قبل، وجود دارد. برای این که دستگاه تان را برای بازگردانی عکس های حذف شده اسکن کنید، نیاز به استفاده از اپ های مربوط به این زمینه دارید.

یکی از بهترین ها در این زمینه DiskDigger نام داشته که به صورت کاملا حرفه ای کل حافظه داخلی و کارت حافظه شما را اسکن و بررسی می کند. پس از اتمام بررسی، تمام فایل هایی که در حافظه قابل دسترسی هستند، نمایان خواهند شد و شما می توانید با انتخاب موارد مورد نیاز، آن ها را یک بار دیگر به حافظه دستگاه خود بازگردانید.

نکته ای که درباره DiskDigger وجود دارد، این است که اسکن فایل ها به دو صورت یکی برای گوشی های اندرویدی معمولی و یکی برای گوشی های اندرویدی روت شده انجام می پذیرد. اگر گوشی شما روت شده باشد، جست وجو برای فایل های حذف شده با دقت بالاتری انجام خواهد شد. همچنین فایل های ویدیویی هم در این حالت قابل بازیابی هستند.

برای بازگردانی تصاویر حذف شده در گوشی اندرویدی توسط DiskDigger مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

راه بازگردانی عکس ها پاک شده:

  1. آپDiskDigger را دانلود کنید. این برنامه در دو نسخه رایگان و Pro موجود بوده که در این آموزش از نسخه رایگان آن استفاده شده است.

 

  1. برنامه را باز کرده و بر روی گزینه START BASIC PHOTO SCAN کلیک کنید.

عکس های پاک شده را چگونه باز گردانیم؟

.3مدتی منتظر بمانید تا فرآیند اسکن به پایان برسد.

.4 پس از تمام شدن اسکن، تصویر و یا تصاویر حذف شده ای را که می خواهید بازگردانی کنید، یکی یکی انتخاب کنید تا علامت تیک بر روی آن ها قرار بگیرد.

.5بر روی عبارت RECOVER که در بالا قرار گرفته، کلیک کنید.

 

عکس های پاک شده را چگونه باز گردانیم؟

.6محل ذخیره سازی دوباره تصویر حذف شده را مشخص کنید. برای این که حافظه خارجی یا داخلی دستگاه را انتخاب کنید، گزینه Save the files to a custom location on your device را برگزینید.

 

عکس های پاک شده را چگونه باز گردانیم؟

در این حالت تصاویر حذف شده شما برای بار دیگر در دسترس تان خواهند بود و می توانید از آن ها مانند قبل استفاده کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.