Take a fresh look at your lifestyle.

معرفی سه اپلیکیشن اندروید عجیب در گوگل پلی

اپلیکیشن‌های مختلفی در گوگل پلی دیده می‌شود که هر یک بارها توسط کاربران دانلود و نصب می‌شوند. اما در مواردی برخی برنامه‌ها بسیار عجیب و غریبند و در واقع کاربرد چندانی ندارند. در این مطلب به معرفی ایم اپلیکیشن‌ها خواهیم پرداخت و اگر دنبال عجایب هستید این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

نکته: اگر اپلیکیشن‌های ذکر شده را در گوگل پلی پیدا نکردید، احتمالا گوگل آن‌ها را از فروشگاه خود حذف کرده است.

google highlight row gpm 2 300x225 - معرفی سه اپلیکیشن اندروید عجیب در گوگل پلی

اپلیکیشن S.M.T.H

این اپلیکیشن S.M.T.H مخفف Send me to heaven است. در واقع معنی نام این اپلیکیشن این است که مرا به بهشت بفرست. در این اپلیکیشن شما باید گوشی خود را به بالا پرتاب کنید و این برنامه در واقع ارتفاع پرتاب شده را اعلام خواهد کرد و هربار شما را تحریک می‌کند تا بیشتر از قبل گوشی خود را به بالا پرتاب کنید. اما آیا گوشی شما هربار پس از پرتاب در دستانتان فرود خواهد آمد؟ این نیز هیجانی خواهد بود که در این اپلیکیشن با آن مواجه می‌شوید. این اپلیکیشن تاکنون بیش از 500 بار دانلود و نصب شده است.

اپلیکیشن S.M.T.H

اپلیکیشن Hold On

اپلیکیشن بعدی که می‌خواهیم معرفی کنیم اپلیکیشن Hold On است. این اپلیکیشن در واقع دارای یک دکمه ساده است که باید آن را فشار دهید و نگهدارید تا شمارنده آن فعال شود و یک ثانیه شما شروع به شمردن مدت زمان نگه داشتن انگشت شما کند. البته اگر انتظار دارید که با فشردن این دکمه اتفاق خاصی بیفتد سخت در اشتباهید. این برنامه فقط حوصله شما را می‌سنجد و در نهایت اعلام می‌کند که شما تا چند دقیقه یا ساعت انگشت خود را بر روی دکمه قرار داده اید. این اپلیکیشن یکی از احمقانه ترین اپلیکیشن‌های تاریخ است که تاکنون بیش از هزاران بار توسط کاربران دانلود و نصب شده است.

 

اپلیکیشن Nothing

این اپلیکیشن به معنای واقعی هیچی نیست و دقیقا نام خود را به تصویر به می‌کشد. وقتی این برنامه را دانلود می‌کنید هیچ دکمه‌ای و هیچ منویی وجود ندارد. در واقع با یک صفحه سفید روبرو خواهید شد که بر روی آن Nothing نوشته شده است. نکته جالب این است که این اپلیکیشن بیش از 1 میلیون بار دانلود و نصب شده و ظاهرا نظر بسیاری را به خود جلب نموده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.