Take a fresh look at your lifestyle.

گلکسی واچ اکتیو دو آندر آرمور برای دوندگان رونمایی شد

سامسونگ نسخه‌ای جدید از آخرین ساعت هوشمند خود با نام گلکسی واچ اکتیو دو را رونمایی کرد. نسخه‌ی جدید گجت پوشیدنی سامسونگ که گلکسی واچ اکتیو دو آندر آرمور نام دارد و همان‌طور که از آن نام آن پیداست، با همکاری آندر آرمور به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه‌ی توسعه‌ی البسه و تجهیزات ورزشی توسعه یافته است.

Galaxy Watch Active 1 300x191 - گلکسی واچ اکتیو دو آندر آرمور برای دوندگان رونمایی شد

براساس اطلاعات ارائه شده این ساعت هوشمند برخلاف نسخه‌ی استاندارد از ویژگی‌های خاصی بهره می‌برد که دقیقا منطبق بر نیازهای ورزشکاران و مخصوصا دوندگان طراحی شده است.

از جمله‌ی ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد این ساعت هوشمند می‌توان به دسترسی دائمی به مربی و دسترسی پریمیوم به بزرگ‌ترین جامعه‌ی تناسب اندام با تکیه بر ویژگی MapMyRun اشاره کرد. با استفاده از این ویژگی، دوندگان قادر هستند تا به‌صورت آنی و البته دائمی به یک مربی داشته باشند؛ همین ویژگی امکان استفاده از نکات آموزشی را در کنارهای روش‌های آموزش خلاقانه‌ و تمرین‌های فراگیرتر در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

download 2 - گلکسی واچ اکتیو دو آندر آرمور برای دوندگان رونمایی شد

کاربران ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو دو آندر آرمور قادر هستند تا با استفاده از این گجت پوشیدنی یا پاپوش آرمور، بازخورد دویدن را به‌صورت تصویری مشاهده کرده و راهنمایی‌های صوتی را برای بهبود تمرین دریافت کنند. با استفاده از این ساعت ورزشکاران قادر هستند تا اهدافی مانند سرعت، مسافت و مدت را به‌صورت شخصی و با دریافت بازخوردهای قبلی برای خود تعیین کنند.

وجود مربی همیشه حاضر کمک می‌کند تا داده‌های جمع‌آوری شده توسط یک متخصص تحلیل شده و ورزشکاران نکات آموزشی را پس از انجام تمرین در گوشی خود دریافت کنند و از این طریق در زمانی ایده‌آل به فرم مناسب بدن خود برسند.

خریداران گلکسی واچ اکتیور دو آندرآرمور از یک هدیه‌ی شش ماهه رایگان برای MapMyRun استفاده خواهند کرد که امکان دسترسی به برنامه‌های آموزشی را داشته باشند. همچنین این ویژگی امکان نمایش فاکتور‌های کلیدی نظیر ضربان قلب، سرعت و فرم دویدن را برای کاربر فراهم می‌کند.

همین اطلاعات باعث می‌شود تا با دریافت نکات سازنده، کاربر در مدت زمانی کوتاه‌تر تکنیک‌های خود را بهبود داده و به اهدافش برسد.

نسخه‌ی ویژه‌ی گلکسی واچ اکتیور دو آندرآرمور با یک بدنه‌ی سبک و ورزشی از جنس آلومینیوم در دو سایز ۴۴ و ۴۰ میلی‌متری طراحی شده است؛ نسخه‌ی ۴۴ میلی‌متری از یک نمایشگر سوپرامولد ۱.۴ اینچی بهره می‌برد، حال آنکه نسخه‌ی ۴۰ ملی‌متری از نمایشگری1.2 اینچی بهره می‌گیرند.حافظه‌ی رم این ساعت ۷۶۸ مگابایت بوده و حافظه‌ داخلی نیز چهار  گیگابایت اعلام شده است.

سامسونگ در این ساعت هوشمند از حسگر‌هایی نظیر ضربان سنج قلب، ژیروسکوپ، الکتروکاردیوگراف و فشار سنج بهره می‌برد که ترکیب آن با MapMyRun یک گزینه‌ی ایدهآل برای ورزشکاران است.

 

موضاعات مرتبط:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.