Take a fresh look at your lifestyle.

گوگل در حال ساخت اپلیکشنی برای انتقال اطلاعات از آی او اس به اندروید

شرکت گوگل در تلاش است اپلیکیشنی با محوریت تغییر کاربری از iOS به اندروید توسعه دهد تا کاربرانی که قصد دارند از پلتفرم iOS اپل به گوشی‌ های اندرویدی مهاجرت کنند، به راحتی بتوانند اطلاعات خود را انتقال دهند.

از سوی دیگر بسیاری از کاربران ادبیات طراحی و همچنین نام برند اپل را به دیگر کمپانی‌های گوشی‌سازی ترجیح می‌دهند و به همین دلیل، با خرید آیفون‌های اپل به اپلیکیشن‌های پلتفرم iOS بسنده می‌کنند.

اپل در حال حاضر با اپلیکیشن Move to iOS کار کاربرانی که از پلتفرم اندروید به iOS مهاجرت می‌کنند را راحت کرده است و در نتیجه گوگل نیز سعی در رسیدن به همین هدف دارد.

بر اساس گزارش اخیر وب‌سایت معتبر 9to5Google، در جدیدترین نسخه‌ی یکی از عناصر سیستم عامل اندروید، بخشی به نام  (Data Restore Tool) مشاهده شده که در آن کد هایی برای یک اپلیکیشن جدید یافت شده است. احتمالاً این اپلیکیشن نسخه‌ی اندرویدی Move to iOS خواهد بود.

در حال حاضر کاربرانی که قصد مهاجرت از پلتفرم اپل به اندروید را دارند، باید از اطلاعات خود مانند تصاویر، مخاطبین و ویدیوها در گوگل درایو( Google Drive) بکآپ بگیرند و سپس با فعال کردن همان اکانت گوگل در گوشی جدید اطلاعات خود را از گوگل درایو به این گوشی وارد کنند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.