Take a fresh look at your lifestyle.

یوتیوبری مشهور ۲۰ میلیون دالر برای کاشت ۲۰ میلیون درخت جمع کرد

یکی از یوتوبرهای مشهور با کمک چند شرکت بزرگ و دنبال‌کنندگانش موفق شد در دو ماه، مبلغ مدنظر برای کاشت ۲۰ میلیون اصله درخت را جمع‌آوری کند.

1 min - یوتیوبری مشهور ۲۰ میلیون دالر برای کاشت ۲۰ میلیون درخت جمع کرد

گروهی از کاربران مشهور یوتیوب با رهبری جیمی دونالدسون (MrBeast) و همراهی بیشتر از نیم‌میلیون هوادار و چند شرکت فناوری مشهور موفق شدند در دو ماه، به هدف کمپین خود، یعنی جمع‌آوری ۲۰ میلیون دالر برای کاشت ۲۰ میلیون اصله نهال پیدا کنند.

4 min - یوتیوبری مشهور ۲۰ میلیون دالر برای کاشت ۲۰ میلیون درخت جمع کرد

این گروه از کاربران و یوتیوبر‌ها کمپین مذکور را برای ایجاد تغییر بزرگی در جهان و اثبات این موضوع به‌راه انداختند که یوتیوب صرفا محلی برای کارهای سطحی نیست.

دونالدسون در این کمپین با تعدادی از مهم‌ترین یوتوبرهای دنیا همکاری کرد تا بتواند کمپین «تیم درخت‌ها» را پیش ببرد. ازجمله مشهورترین چهره‌های حاضر در این کمپین باید به مارک رابر (با ۸/۷ میلیون دنبال‌کننده)، گواوا جویس (با ۲۲/۴ میلیون دنبال‌کننده)، مارکیس برونلی (با ۹/۵ میلیون دنبال‌کننده)، اسمارتر اوری دی (با ۷/۴ میلیون دنبال‌کننده)، نینجا (با ۲۲/۴ میلیون دنبال‌کننده) و جک‌اسپیتس‌آی (با ۲۲/۹ میلیون دنبال‌کننده) و افراد بسیار دیگری با میلیون‌ها دنبال‌کننده اشاره کرد. دونالدسون و دوستانش کمپین خود را ۲۵ اکتبر آغاز کردند.

2 min - یوتیوبری مشهور ۲۰ میلیون دالر برای کاشت ۲۰ میلیون درخت جمع کرد

به‌گفته‌ی مدیران بنیاد روز درخت‌کاری، جمع‌آوری چنین پولی زیادی در این مدت کم، کمپین «تیم درخت‌ها» را به یکی از موفق‌ترین کمپین‌های خیریه تبدیل کرد.

این بنیاد اعلام کرده است اجرای طرح کاشت این تعداد درخت باعث حذف ۱/۶ میلیون تن کربن و ۱۱۵ هزار تن مواد شیمایی از جو کره‌ی زمین خواهد شد.

5 min - یوتیوبری مشهور ۲۰ میلیون دالر برای کاشت ۲۰ میلیون درخت جمع کرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.