Take a fresh look at your lifestyle.

Google My Maps پس از سه سال بروزرسانی شد

با به‌روزرسانی Google My Maps بعد از گذشت سه سال، کاربران می‌توانند مسیرها و خطوطی را به سرویس (مای مپس) اضافه و درصورت نیاز، آن‌ها را ویرایش کنند.

images 1 300x164 - Google My Maps پس از سه سال بروزرسانی شد

بسیاری از کاربران برای برنامه‌های ورزشی، پیاد‌ه‌روی، سفرهای مختلف و تورهای تفریحی به اپلیکیشنی نیاز دارند که بتوانند مسیر حرکت را در آن ذخیره و در تمام طول سفر به‌همراه داشته باشند. متأسفانه با وجود آنکه سرویس (مای مپس) گوگل از سال‌ها قبل دردسترس کاربران قرار دارد، حدود سه سال به‌روزرسانی دریافت نکرده بود و براساس آخرین اخبار، درنهایت سرویس (مای مپس)  گوگل این به ‌روز رسانی را دریافت کرد. ناگفته نماند حدودا دو سال قبل، (مای مپس) گوگل به‌روزرسانی اولیه‌ای دریافت کرده بود که کاربران می‌توانستند روی نقشه نقاطی را مشخص کنند و حالا بعد از به‌روزرسانی اولیه‌ی قبلی، کاربران می‌توانند روی نقشه خط بکشند.

در نسخه‌‌ی قبلی، اگر کاربر برای دریافت خدمات (مای مپس)  اقدام و نقشه‌ی اختصاصی برای استفاده‌ی شخصی خودش تهیه کرده باشد، می‌تواند ازطریق گوگل مپ به آخرین نقشه‌ی ایجادشده دسترسی داشته باشد. در نسخه‌ی v2.2.1.3، روند ترسیم خطوط بهتر شده است و کاربران به‌راحتی می‌توانند با ضربه‌زدن روی دکمه‌ی «+»، مسیر جدیدی به نقشه‌های موجود خود اضافه کنند. یکی از ویژگی‌های درخورتوجه نسخه‌ی جدید (مای مپس)   گوگل، امکان ویرایش خطوط و اضافه‌کردن خطوط جدید است؛ درنتیجه، کارکردن با این نسخه به‌مراتب راحت‌تر از نسخه‌ی قبلی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.